Komorní LARP – Ponorka Kašalot K-300

Kašalot K300 (10 hráčů starší 15 let– ženy mohou hrát i mužské postavy)

Vítej soudruhu, na sovětské ponorce K300 – Kašalot. Kašalot je výkvětem sovětské techniky mezi ponornými zařízeními a ty ses dobrovolně přihlásil, aby ses stal součástí její posádky. Naneštěstí, věci se nevyvíjejí dobře. Kritické selhání způsobilo problémy po celé lodi a teď jste v nebezpečí, jež vám hrozí z mrazivých hloubek oceánu. Ale pomoc je na cestě. Pokud dokážete udržet K300 před explozí nebo rozdrcením “hodinu“, budete zachráněni. Jak to asi může být těžké?

Tři hlavní možné problémy selhání, pokud víš, jsou reaktor, tlak a torpéda. Reaktor je při nejlepším neposlušný a může se rozbít každou minutou. Pokud není opraven v čas, vypadne proud a všichni zahynou. Trup ponorky je dost křehký, a proto musí být neustále vyrovnáván tlak, jinak vás všechny rozdrtí. Torpéda mají takový zlozvyk odjistit se v komoře, a pokud je nedokážeš znovu zajistit v čas, tak vybuchnou a všichni zemřete. Ale neboj se, určitě matička Rus nasadí své nejlepší velení, aby dokázala zajistit fungování tak delikátních systémů, které znamenají hranici mezi životem a smrtí.

Posádka

Kapitán Jurij Popov: Velmi schopný člověk. Nikdy bys neřekl, že může mít problém s pitím… aspoň ne mu rovnou do tváře.

První důstojník Andrej Jablokov: Pedant na pravidla

Politický důstojník Lara Boržakovská: ttp://cs.wikipedia.org/wiki/Politick%C3%BD_komisa%C5%99 Co myslíš tím, že tento dokument nepodporuje odkazy, soudruhu?

Vrchní technik Viktor Bronislav: Velmi pověrčivý muž.

Specialista na torpéda Kosťa Boržakovský: Může být celkem prudký.

Specialista na reaktor Georgij Karpov: Zdá se být nějaký nešťastný.

Zásobovací důstojník Kolja Cholodinik: Zdá se být trochu pod stresem.

Specialista potápěč Alexander „Saša“ Andropov: Může bezpečně opustit ponorku.

Zdravotnický důstojník Karl Sergejevič Galenin: Tvůj hlavní zdroj léků.

Kuchař Jevgenij Markov: Ve skutečnosti celkem dobrý kuchař. Každý zbožňuje jeho sušenky.