Tvorba postav

Počet členů v družině je 5 – 8.
Postavy na 1 – 5. úrovni

Pro turnaj je potřeba vytvořit si deník a nechat si jej schválit PJ turnaje. Proto je zde možnost stáhnout si deník, který si můžete nechat automaticky generovat a nemusíte se pachtit s vypisováním. Jakmile tento deník máte dle svých představ, kliknete na zafixovat a máte hotovo. Pak si jej můžete vytisknou pro turnaj.


Pro tvorbu postav, využijte osobní deník, který naleznete zde. (Pro správné fungování deníku je potřeba jej stáhnout do svého počítače a následně vyplnit podle první záložky “pokyny“.)


*Důležitá poznámka: Postavy, které se v minulém turnaji umístili ve vítězné družině, či se umístila postava jako jednotlivec na nejlepším místě, můžou zaslat svůj původní deník ke kontrole a uvést, že se jedná o původní postavu. Pánové jeskyní při schvalování deníku ověří její historii a udělí postavě některý z bonusů, či zvýhodnění. 

Zbraně: Postava může být opatřena maximálně jednou zbraní, ať už jednoruční či obouruční, z pravidel Dračí Doupě verze 1.6. Kombinace zbraní je brána jako jedna zbraň viz pravidla. Každá postava má možnost vzít si na víc dýku či štít dle vlastních financí.

Zbroje: Postava může být opatřena zbrojí do maximální kvality plátové zbroje. (KZ 6)

Vše musí korespondovat s financemi dle vašeho osobního deníku.

Pro nákup vybavení použijte ceník z pravidel Dračího doupěte a přiloženého ceníku (do částky se počítají ceny zbrojí i zbraní).

Magické předměty: výsledná cena = cena základu + suroviny + (potřebná magenergie *6). Alchymista může mít vyrobeny předměty předem, ale musí si odečíst magenergii a suroviny.

Vytvořený deník uložte do formátu (*.PDF) a zašlete na email: oldrich.volek@svczabreh.cz

Dart