Základní informace

KDY:    29. dubna – 1. května 2022

JEDEN CON – TŘI DNY – SPOUSTA SVĚTŮ

KDE:    Středisko volného času Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8, Ostrava

OstraCon se blíží. Turnaj v Dračím doupěti 1.6, Dračí Hlídka,  fantasy literatura, komorní larpy, Artemis, čajovna, fantasy deskové a karetní hry a mnoho dalšího se opět bude konat na Středisku volného času Ostrava-Zábřeh, p.o.

Nocleh

Na turnaji lze přespat v tělocvičně. K dispozici jsou matračky, spacák. Karimatku si je nutné vzít vlastní.  Osoby mladší 18 let prosíme o vyplnění dokumentu o přespání na středisku volného času jejich rodiči, který Vám bude k dispozici ke stažení od 25. dubna 2022: Přespání-na-SVČ

Stravování

Na místě lze zakoupit snídani, která bude k připravována v naší místní čajovně. Zde lze zakoupit i drobné občerstvení. V nabídce budou společně s teplými i chlazenými nápoji i zapečené toasty, polévka a další pokrmy.

K dispozici bude připravena malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím, kde bude možnost vlastního stravování.

V okolí budovy lze využít nedalekého pohostinství, kde lze zakoupit oběd, či obchodu pro nákup jídla.

více informací: Klára Slivoňová, klara.slivonova@svczabreh.cz

Upozornění:

Na OstraConu ctíme pravidla slušného a společenského chování. Akce probíhá ve školském zařízení, a proto je zakázáno konzumovat alkohol a jiné návykové látky. Organizátoři si vyhrazují právo vyloučit účastníky pod vlivem návykových látek z akce bez vrácení vstupného.


!Na akci budou pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy!


Dart